Producenci

Klamerka Snappi - kolor żółty - baby yellow

Dostępność: 3 sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 10,00 zł 10.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do listy zakupów

Opis

Klamerka Snappi to następczyni agrafki, jest prostym i niepozornym dodatkiem do wielopieluchowania, a ułatwia je niezwykle. Jest niezbędnym elementem wielopieluchowej wyprawki.

Służy do przytrzymywania złożonej pieluszki tetrowej lub prefoldu na pupie dziecka.

Najważniejsze cechy klamerki Snappi

  • rozmiar 1 - klamerka ma około 130 mm długości
  • ma kształt litery "T" z niewielkimi ząbkami i uszkiem na każdym końcu
  • ząbki zahaczają o tkaninę pieluszki zapewniając solidne ułożenie pieluszki i swobodę ruchów dziecka
  • wykonana jest z rozciągliwego i nietoksycznego materiału termoplastycznego (TPU)
  • wszystkie klamerki barwione są barwnikami spożywczymi, a więc są w pełni bezpieczne dla dziecka

Jak korzystać z klamerki Snappi

Przed pierwszym użyciem należy rozciągnąć klamerkę Snappi w każdą z trzech stron, przytrzymując ją za środek. Czynność tę warto powtórzyć 10 razy, w każdym z trzech kierunków. Sprawi to, że klamerka stanie się bardziej miękka i elastyczna, a dzięki temu gotowa do użycia.

Zakładanie klamerki na pieluszkę

Przytrzymując pieluszkę w miejscu jedną ręką przymocuj Snappi® drugą ręką w 3 prostych krokach - klamerka Snappi® powinna zmienić się z kształtu litery "T" na "Y".

Przy mocowaniu klamerki trzymaj ją za ramię. NIE WOLNO ciągnąć za USZKA - mogą zostać osłabione i zerwać się.

Uszka służą do zabezpieczenia ząbków kiedy klamerka nie jest w użyciu. Przekłada się uszko przez ramię i zakrywa ząbki. Uszko służy do regulacji długości ząbków - ząbki mogą być puszczone luźne lub przełożone przez uszko - wówczas nie sięgają tak głęboko w materiał pieluszki, jest to szczególnie ważne przy używaniu cienkich pieluszek tetrowych, np. przy pieluchowaniu noworodka, bez ryzyka zranienia dziecka.

Upewnij się, że ząbki dobrze złapały materiał pieluszki i że jest ona przymocowana wszystkimi trzema ramionami klamerki. Naprężenie klamerki jest ważne we wszystkich trzech kierunkach, to zapewni stabilność mocowania klamerki.

Ostrzeżenia

  • Snappi to nie zabawki! Trzymaj je poza zasięgiem dzieci, kiedy nie są używane. Jeśli zauważysz uszkodzenie wymień klamerkę. Nie używaj Snappi® przy dzieciach, które potrafią odpiąć klamerkę lub zdjąć pieluszkę. Snapki powinny być zapinane przez dorosłych. Zawsze zakładaj otulacz na pieluszkę spiętą Snappi®. Nie wystawiaj Snappi® na dłuższe działanie promieni słonecznych gdyż może to osłabić materiał.
  • Pielęgnacja: Klamerki Snappi® należy czyścić w gorącej wodzie z dodatkiem mydła. Nie należy ich prać z pieluchami w pralce, bo ząbki mogą uszkodzić pieluszki.
  • Uwagi: Jakiekolwiek rozdarcie w klamercie może prowadzić do oddzielenia się jej części i powstania ryzyka połknięcia. Nie rozcinaj swojej Snappi® gdyż może to stworzyć słabe miejsca w niej. Nie ciągnij klamerki za kółka podczas zakładania, bo może spowodować to uszkodzenie. Używaj płaskich, solidnych elementów. Przed każdym użyciem sprawdź czy klamerka Snappi® nie ma uszkodzeń lub śladów zużycia.Ważna informacja przed rozpoczęciem użytkowania klamerki SNAPPI.

Cechy

Rozmiar rozmiar 1
Menu Szukaj 🔍 Filtry i kategorie Menu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl